Jaa jaa facebook jaa twitter
Kotiliesi lehti

Tilaa Kotiliesi

Kotilieden kanssa tunnet olevasti kotona! Suomalaisen naisen korvaamaton ystävä jo vuodesta 1922 - todellinen klassikko siis! Kotiliettä luetaan tarkasti - ja sydämellä. Lehden jokainen numero sisältää paljon artikkeleja kodista, ruoasta ja sisustuksesta. Tärkeitä teemoja ovat myös arki, työelämä, terveys ja hyvinvointi sekä pukeutuminen. Lisäksi runsaat teemanumerot, jotka käsittelevät mm. perhejuhlia, puutarhanhoitoa ja käsitöitä.

HUOM! Tarjoukset ovat voimassa uusille tilaajille kotimaassa. Edellisen tilauksen päättymisestä on näin ollen täytynyt kulua vähintään 5 kuukautta.
Kieli: Suomi
Maa: Suomi
Numeroa vuodessa: 24

Kommentteja lehdestä Kotiliesi

Kirjoita oma kommenttisi tai
ole yhteydessä asiakaspalveluumme
  • matami minni
    16:03, 25. syyskuu 2011
    uudistunut kotiliesi ei todellakaan vastaa käsitystäni kotiliesi-lehdestä. tulossa näyttää olevan kolmas MUSTA lehti. olen kai liian vanha kotilieden lukijaksi, enkä usko, että saatte yhtään goottia tms. ns. nuorta lukijakuntaanne, vaikka muuttaisitte koko lehden mustaksi! kotiliesi on tähän asti t

TILAA NYT!

Kotiliesi

Määräaikainen tilaus


Kestotilaus



Asiakasarvio - Anna oma arviosi lehdestä!
5,6 / 10
Ääniä: 12
 
Ajankohtaiset lisäedut:
Kotiliesi
Punainen fleece-setti, Felicia-kaulakoru ja sifonkihuivi (vaal.sin.), ARVO yht. 77,90 eur!

Kestotilausjakson tilaajat saavat tilaajalahjana erikseen merkityssä tarjouksessa punaisen fleece-setin (peitto & tyynynpäällinen), Felicia-kaulakorun ja sifonkihuivin (vaal.sin.), ARVO yht. 77,90 eur!

Punainen fleece-setti, Felicia-kaulakoru ja sifonkihuivi (vaal.sin.), ARVO yht. 77,90 eur!
Argentia-korusetti, ARVO 34,90 eur!

Kestotilausjakson tilaajat saavat tilaajalahjana erikseen merkityissä tarjouksissa upean Argentia-korusetin, ARVO 34,90 eur!

Argentia-korusetti, ARVO 34,90 eur!